Yhteystiedot

Otavamedia Oy
Maistraatinportti 1
00015 OTAVAMEDIA
Puhelin (09) 15661

Myynti

Tomi Takanen

Mediamyyntijohtaja

p. 050 3103 052

tomi.takanen@otava.fi

Marita Enqvist

Key Account Manager

p. 0400 656 757

marita.enqvist@otava.fi

Antti Ellonen

Digital Business Development Manager

p. 050 310 3177

antti.ellonen@otava.fi

Sanna Ilonen

Key Account Manager

p. 040 178 4062

sanna.ilonen@otava.fi

Tuomo Julmala

Key Account Manager

p. 050 494 9315

tuomo.julmala@otava.fi

Jani Koivunen

Asiakkuusjohtaja

p. 040 514 1671

jani.koivunen@otava.fi

Jari Koskelo

Myyntipäällikkö

p. 040 527 9890

jari.koskelo@otava.fi

Juha Kurvinen

Myyntipäällikkö

p. 040 5415 787

juha.kurvinen@otava.fi

Tommi Lammi

Myyntipäällikkö

p. 040 159 9911

tommi.lammi@otava.fi

Elli Mäkilä

Liiketoimintapäällikkö

p. 045 326 3212

elli.makila@otava.fi

Jukka Pulkkinen

Head of Digital Media Sales

p. 050 390 4851

jukka.pulkkinen@otava.fi

Thomas Reenpää

Myyntipäällikkö

p. 044 569 4833

thomas.reenpaa@otava.fi

Aki Ronkainen

Myyntipäällikkö, verkkomediat

p. 050 310 3133

aki.ronkainen@otava.fi

Helena Räikkönen

Myyntipäällikkö

p. 040 848 6900

helena.raikkonen@otava.fi

Kari Sammallahti

Myyntipäällikkö

p. 0400 213 232

kari.sammallahti@otava.fi

Harri Silvonen

Myyntipäällikkö

p. 0400 608 766

harri.silvonen@otava.fi

Fredrik Ström

Myyntipäällikkö

p. 040 5752 535

fredrik.strom@otava.fi

Ilkka Terkomaa

Myyntiryhmäpäällikkö

p. 0400 406 374

ilkka.terkomaa@otava.fi

Marja Tuovinen

Key Account Manager

p. 040 5415 781

marja.tuovinen@otava.fi

Niko Vahtera

Key Account Manager

p. 050 359 0577

niko.vahtera@otava.fi

Jari Vehola

Myyntipäällikkö

p. 0500 929806

jari.vehola@otava.fi

Aluemyyntitoimisto

Mikko Nykänen

Myyntijohtaja

p. 040 567 6400

mikko.nykanen@saarsalo.fi

Mikko Salmensuo

Myyntipäällikkö

p. 044 777 5112

mikko.salmensuo@saarsalo.fi

Riku Suuriniemi

Myyntiryhmäpäällikkö

p. 040 708 8564

riku.suuriniemi@saarsalo.fi

Jussi Piha

Myyntipäällikkö

p. 050 522 5475

jussi.piha@saarsalo.fi

Markkinointi ja tutkimus

Milla Wiksten

Johtaja

p. 0407001861

milla.wiksten@otava.fi

Jaana Merikallio

Markkinointipäällikkö

p. 040 708 2494

jaana.merikallio@otava.fi

Kari Anttila

Tutkimuspäällikkö

p. 040 5414 279

kari.anttila@otava.fi

Lotta Stålhane

Tutkimuspäällikkö

p. 050 356 2639

lotta.stalhane@otava.fi

Arto Liinpää

Markkinointisuunnittelija

p. 050 592 4284

arto.liinpaa@otava.fi

Sanna Tuominen

Tuotepäällikkö

p. 0400 580 058

sanna.tuominen@otava.fi

Tea Vihersaari

Markkinointikoordinaattori

p. 040 7064 859

tea.vihersaari@otava.fi

Mediapalvelu

Maarit Kauppinen

Palvelupäällikkö

p. 040 525 9190

maarit.kauppinen@otava.fi

Tuija Isosuo

Asiakaspalvelupäällikkö

p. 050 310 3102

tuija.isosuo@otava.fi

Anita Kaski

Media-assistentti

p. 050 346 1574

anita.kaski@otava.fi

Pia Kosonen

Media-assistentti

p. 050 320 7972

pia.kosonen@otava.fi

Lea Rasimus

Media-assistentti

p. 050 390 4883

lea.rasimus@otava.fi

Maarit Tolvanen

Media-assistentti

p. 050 390 4882

maarit.tolvanen@otava.fi

Verkon mediapalvelu

Niina Ahtee

Kampanjasuunnittelija

p. 040 7588 664

verkkoaineistot@otava.fi

Tiina Sihvonen

Kampanjasuunnittelija

p. 050 304 8161

verkkoaineistot@otava.fi

Jaana Suviola-Suni

Kampanjasuunnittelija

p. 040 594 1309

jaana.suviola-suni@otava.fi

Piia Pöyhönen

Kampanjasuunnittelija

p. 050 390 4880

verkkoaineistot@otava.fi

Käyntiosoite: Maistraatinportti 1, 00015 OTAVAMEDIA

Haluatko kuulla ensimmäisten joukossa tuoreet uutisemme?

Liity postituslistallemme

Ylös